Kosiarka RMA 235, zestaw 2 x AK 30 i AL 101

Lekka kosiarka akumulatorowa z systemem Eco-Modus. Zestaw z 2x akumulatorem AK 30 i ładowarką AL 101

Indeks: 6311-200-0012
2 249,01 zł (Brutto)

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i rodzaj dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis:

Kosiarka STIHL RMA 235 jest idealna do pielęgnacji niewielkich trawników. Jest napędzana wydajnym akumulatorem litowo-jonowym systemu akumulatorowego STIHL COMPACT. Ta zwrotna kosiarka o wadze zaledwie 14 kg posiada centralną regulację wysokości koszenia, automatyczną regulację prędkości obrotowej oraz zoptymalizowaną geometrię noża tnącego zapewniającą dłuższy czas pracy. Wyposażona również w dwustopniową regulację wysokości uchwytu a dzięki składanemu uchwytowi jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Posiada składany kosz na trawę o pojemności 30 l oraz wskaźnik napełnienia.

Przejdź do:

Dostępne akcesoria

Wyposażenie:


Trwałe kółka

Trwałe kółka

Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.

Składany uchwyt

Składany uchwyt

Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.

Centralna regulacja wysokości

Centralna regulacja wysokości

Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.

Uchwyt transportowy

Uchwyt transportowy

Zintegrowany z obudową uchwyt nośny. Umożliwia łatwy załadunek sprzętu i przenoszenie.

Innowacyjny kosz na trawę

Innowacyjny kosz na trawę

Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

System Eco-Modus

System Eco-Modus

Dzięki systemowi Eco-Modus liczba obrotów silnika jest dopasowywana automatycznie do potrzebnej mocy, żeby kosić z odpowiednią wydajnością. Przy RMA 235 nie można systemu wyłączyć.

Optymalna budowa noża

Optymalna budowa noża

Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania. (Zdj.poglądowe)

Obudowa z polimeru

Obudowa z polimeru

Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

Dostępne akcesoria


Ładowarka AL 101

Ładowarka AL 101

Przejdź do produktu

Kompatybilna z akumulatorami AK i AP. Posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatora (LED), pasywne chłodzenie akumulatora i mocowanie zwiniętego kabla za pomocą taśmy na rzepy. Możliwy montaż na ścianie.

Akumulator AK 10

Akumulator AK 10

Przejdź do produktu

Lekki, kompaktowy akumulator AK 10 o mocy 72 Wh. Kompatybilny z systemem akumulatorowym STIHL AK. Ze wskaźnikiem naładowania (LED). Kompatybilny z ładowarkami AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

Akumulator AK 20

Akumulator AK 20

Przejdź do produktu

Lekki, kompaktowy akumulator AK 20 o mocy 144 Wh. Kompatybilny z systemem akumulatorowym STIHL AK. Czas pracy zależy od rodzaju urządzenia. Ze wskaźnikiem naładowania (LED). Kompatybilny z ładowarkami AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

Akumulator AK 30

Akumulator AK 30

Przejdź do produktu

Mocny akumulator systemu akumulatorowego STIHL AK. Akumulator litowo-jonowy AK 30 o pojemności 180 Wh, ze wskaźnikiem naładowania (cztery diody LED). Kompatybilny z ładowarkami: AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

6311-200-0012

Dane techniczne produktu:

Szer. koszenia cm
33
Wysokość urządzenia cm
108
Szerokość urządzenia cm
37
Długość urządzenia z koszem cm
127
Poj. kosza l
30
Ciężar kg
14
Niepewność pomiarowa K m/s²
0,9
Wys. koszenia mm
25-60
Niepewność pomiarowa KpA dB(A)
2
Poziom mocy akustycznej LWA [dB(A)] dB(A)
87,9
Poziom wibracji ahw m/s²
1,8
Moc znamionowa W
450
Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A)
89
Produkty powiązane ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło