Oprócz sprzedaży urządzeń STIHL oferujemy również kompleksowy serwis kosiarek, serwis pilarek oraz pozostałych urządzeń STIHL. Przeprowadzamy okresowe przeglądy maszyn oraz diagnostykę. Oferujemy też ostrzenie noży kosiarek i pił łańcuchowych do pilarek.

O jakości naszego serwisu decyduje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z mechaniką maszyn i pojazdów oraz praca w stałym i zgranym zespole. Uczestniczymy w szkoleniach oraz ciągle się doskonalimy.

W naszym serwisie wykorzystujemy oryginalne części i materiały, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkownikom. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części STIHL.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy także konkurencyjne ceny usług i produktów.

Prowadzimy również serwis online -> wysyłasz do nas sprzęt z dokładnym opisem usterki, dowolnym kurierem. Po odbiorze sprzętu i wstępnej diagnostyce oddzwaniamy i przekazujemy informację co do ceny oraz terminu naprawy. Po akceptacji wyceny serwisowej oraz wykonaniu przelewu rozpoczynamy pracę. Gdy prace serwisowe dobiegną końca, pakujemy oraz odsyłamy urządzenie. 

Pracę serwisowe można zgłosić poprzez formularz kontaktowy jak również pod numerem tel. 41 370 01 01 lub mailowo biuro@stihlkazimierza.pl

NOWOŚĆ - już niebawem dostępny będzie dla Państwa specjalny formularz pozwalający szybko i sprawnie złożyć zgłoszenie serwisowe ONLINE oraz sprawdzać etapy i postępy prac serwisowych. Więcej informacji wkrótce. 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło