STIHL

(NARZĘDZIA OGRODOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)

Nasza firma

Nasz salon jest kolejną gałęzią firmy która na rynku istnieje od ponad 15 lat. Firma Global System od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowymi usługami elektrycznymi dla czołowych polskich firm. Z racji tego że w firmie Global System od zawsze używaliśmy tylko profesjonalnych narzędzi, stwierdziliśmy że najwyższy czas otworzyć salon premium czołowej niemieckiej marki STIHL. Charakter rolniczy naszej okolicy doskonale wpasował się w asortyment oferowany przez STIHL.

Celem naszej działalności jest najwyższa jakość obsługi, doradztwo oraz bogate wyposażenie w sprzęt znanej marki STIHL. Oprócz samej sprzedaży zajmujemy się kompleksowym serwisem urządzeń STIHL

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą zarówno doświadczeni handlowcy, mechanicy jak i osoby odpowiedzialne za marketing i obsługę klienta Online. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Jesteśmy elastycznie, komunikatywni oraz posiadamy wiedzę na temat produktów oferowanych przez STIHL.

Informacje

Nasz salon mieści się w Kazimierzy Wielkiej na Placu Targowym czyli przy trasie 776 Kraków <-> Busko Zdrój. Jeżeli chcesz nas odwiedzić zapraszamy do salonu w godzinach od 9.00 - 17.00 oraz w soboty od godziny 9.00 - 14.00. 

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 41 370 01 01 lub mailowego stihl@narzedziaogrodowe.com

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!Sprawdź jak do nas dojechać

Galeria zdjęć z naszego salonu

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło